zavři

Ceník prodejců:

Facebook
 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 51x

Mechy : Bryopsida / Hypnales / Brachytheciaceae

Tomenthypnum (Vlasolistec)

Synonyma: Tomentypnum

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

Tomenthypnum falcifolium

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Camptothecium nitens var. falcatum, Camptothecium nitens var. falcifolium, T. nitens var. falcifolium, Tomentypnum falcifolium, Tomentypnum nitens var. falcifolium

Tomenthypnum nitens (Vlasolistec vlhkomilný)

Existuje vnitrodruhový taxon:

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Camptothecium nitens, Homalothecium nitens, T. nitens var. insigne, T. nitens var. involutum, Tomentypnum nitens, Tomentypnum nitens var. insigne, Tomentypnum nitens var. involutum


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
(c) Aleš Kyral 2007 - 2019