zavři

Ceník prodejců:

 
 
 
 

pdf
 

karta rostliny zobrazena tento rok 55x

Trávy : Liliopsida / Poales / Poaceae

x Pucciphippsia

Synonyma: Atropis. vacillans, Catabrosa. algida. f.. vestita, Catabrosa. concinna. subsp.. vacillans, Catabrosa. vacillans, Colpodium. x. vacillans, Maltea. vacillans, Phippsia. algida. f.. vestita, Puccinellia. vacillans

časopis Zahrádkář časopis iReceptář časopis Nová Botanika


Druhy:

x Pucciphippsia czukczorum

Bohužel k této rostlině žádné podrobnější informace nemám. Dokážete-li něčím přispět, zašlete mi prosím informace na: . Děkuji.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

x Pucciphippsia vacillans

Roste v Grónsku.

Nepodařilo se mi získat fotografii. Máte-li nějakou k dispozici a není chráněna autorským právem, prosím o zaslání na: . Děkuji.

Synonyma: Atropis vacillans, Catabrosa algida f. vestita, Catabrosa concinna subsp. vacillans, Catabrosa vacillans, Colpodium x vacillans, Phippsia algida f. vestita, Puccinellia vacillans


literatura:

Přidání dotazu nebo odpovědi:

Předmět:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
Popis:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.
opište kontrolní kód z obrázku: kontrolní kód

   
      © Aleš Kyral 2007 - 2022