Facebook
 
 
 
, IČ: 46161007
Jana Stupárková
Klokočůvek, 74235 Odry
J.Stuparkova@seznam.cz, 556720303
Specializujeme se na růže s licencí významných šlechtitelů jako je David Austin, Tantau a Kordes, ovocné stromky a netradiční ovocné keře, okrasné keře, trvalky, bylinky, léčivé rostliny a český certifikovaný česnek. Nakoupíte u nás anglické růže Davida Austina, německé růže Tantau a nově i německé růže Kordes za velmi příznivé ceny.

karta rostliny: Delphinium (Ostrožka)
typ: rostlina
označení prodejce: 1380

Ostrožka Pacific Giant Black Knight

Ostrožka nebo-li stračka patří k důležitým trvalkám, které dodávají záhonům důležitý kontrast.
Jejich vysoké květenství tvoří nádhernou kompozici a dají se krásně kombinovat s různými trvalkami a růžemi. Nepatří jen do vesnických zahrad, ale i do zahrad u moderních funkcionalistiských staveb, kde rovné a pravoúhlé tvary hrají důležitou roli. Pokud je kombinujeme jen se dvěma dalšími barvami, např. bílá hortenzie stromkovitá a zelenkavý kontryhel, vytvoříme tak zajímavou barevnou kombinaci, která nerůší moderní vzhled stavby. Vše můžeme doplnit travinami a na podzim k nim dosázíme okrasný česnek a tulipány. V zahradách anglického stylu si můžeme trochu pohrát s více barvami a vysadit je s více druhy trvalek např můžeme použít šalvěj, bělotrn, rozrazil, čistec, řebříčkyrůžové či červené barvy, kontryhel, jarmanku a okrasné trávy.
Květy této ostrožky mohou mít jak světlé, tak i tmavé oko. Je to směs modrofialové ostrožky.
Ostrožka postřebuje propustnou půdu a po odkvětu je seříznou těsně nad zemí a přidat kompost. Tak vám vykvetou ještě jednou. Mladé rostlinky chraňte před slimáky.

Cena činí 38,00 Kč včetně DPH 15% (33,04 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 10 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2018

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.