Kontakt

Děkuji všem za zaslané podněty a připomínky. Samozřejmě budu velmi rád za veškeré informace, které mi zašlete. Protože nemám vystudovanou žádnou školu v oblasti botaniky, jsou informace prezentované na těchto stránkách získané pouze z obecně dostupné literatury, internetu a vlastních zkušeností. Nemusí být tedy zcela korektní. Avšak jako člověk, kterého rostliny začaly na počátku roku 2007 zajímat a při nedostatku komplexních údajů v češtině na internetu, rozhodl jsem se k vytvoření tohoto WEBu.

Provozovatel: Aleš Kyral
Email:
IČ: 75428440
DIČ: CZ7905072593
Obchodní podmínky: Tyto stránky v sekci Eshop pouze zobrazují nabídky partnerských prodejců. Dále pak zajišťují doručení informace o uskutečněné objednávce jak zákazníkovi, tak partnerovi formou emailu. Veškeré vyřizování objednávek včetně reklamací, správy cen, dodacích lhůt, forem úhrady, kvality dodávky jsou v pak kompetenci konkrétního prodejce. Aktuální seznam prodejců s jejich obchodními podmínkami, kontakty, atd. je uvedený níže. Registrovaní zákazníci mají k dispozici kompletní přehled uskutečněných objednávek. Každý zákazník v emailu obdrží seznam objednaných položek, odkaz na zobrazení objednávky, zvolenou formu úhrady, vlastní zadané kontaktní údaje a kontaktní údaje prodejce.
Prodejci: Chilli sazenice-semena, Kaktusy a masožravky, Mečíky , Neoseeds, Petuli s.r.o., Semenakoexflor, SemenaOnline, s.r.o.

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Váš email:
Předmět:
Přílohy:
Text:
Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Platí pravidlo, že co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. Děkuji za pochopení.
   
© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek