Facebook
 
 
 
, IČ: 46161007
Jana Stupárková
Klokočůvek, 74235 Odry
J.Stuparkova@seznam.cz, 556720303
Specializujeme se na růže s licencí významných šlechtitelů jako je David Austin, Tantau a Kordes, ovocné stromky a netradiční ovocné keře, okrasné keře, trvalky, bylinky, léčivé rostliny a český certifikovaný česnek. Nakoupíte u nás anglické růže Davida Austina, německé růže Tantau a nově i německé růže Kordes za velmi příznivé ceny.

karta rostliny: Belamcanda chinensis (Angínovník)
typ: rostlina
označení prodejce: 1974

Angínovník

Angínovník je nejen krásná trvalka podobná orchideji, ale i léčivka.
Již název napovídá, že léčí hlavně bolest v krku, která je při angíně běžná. Stačí požvýkat kousek listu. Černé lesklé plody jsou také léčivé.
Je mrazuvzdorná, ale potřebuje zimní ochranu. Pokud nechcete riskovat, pěstujte ji doma na chladnějším místě, ale snese i ústřední topení. Pří výsadbě venku použijte písek, který přimícháte do půdy a tak vytvoříte propustnou půdu, kterou má angínovník rád. Jeho oranžové květy v zahradě opravdu září a v kombinaci s fialově kvetoucími trvalkami, bude vypadat úžasně. Kvete velmi dlouho a to je další její přednost.

Cena činí 52,00 Kč včetně DPH 15% (45,22 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 10 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2018

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.