Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, +420737087393
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Kniphofia uvaria (Mnohokvět hroznatý)
typ: semena

Kniphofia Uvaria "mnohokvět" - mix barev - 30 semen

Popis
Kniphofia Uvaria „Mnohokvět“ - mix barev je stálezelená trvalka patřící k nejhezčím svého druhu, neboť nabízí nejkrásnější vybarvení květů a zároveň nejdelší kvetení v sezóně. Doba kvetení je od začátku léta do začátku podzimu. Listy jsou úzké, čárkovité, vzpřímené, sytě zelené. Mnohokvět je velice atraktivní trvalkou do běžných zahrad i do náročných aranžmá.

Výška rostliny
Stonky s květy dorůstají výšky kolem 80cm.

Květ
Kniphofia Uvaria kvete hustými koncovými hrozny trubkovitých květů na statných lodyhách ve směsi barev žluté, oranžové, jasně červené a vícebarevnými květy.

Nároky
Rostlina vyžaduje slunné stanovišti s humózní zeminou bohatou na živiny, středně vlhkou, ale dobře odvodněnou. Tento druh patří k nejmrazuvzdornějším. Snáší až - 27°C v případě mulčování.

Výsev a klíčení
Semena namočte před výsevem na několik hodin hodin do vlažné vody. Následně vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo. Semena pouze lehce přitlačte, vlhkost zajišťujte rosením. Klíčení probíhá při teplotě 20 - 25°C.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 30 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.