Facebook
 
 
 
Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Kniphofia uvaria (Mnohokvět hroznatý)
typ: semena

KNIPHOFIA UVARIA MIX BAREV MNOHOKVĚT - 40 semen

Patří k nejkrásnějším svého druhu, neboť nabízí nejpěknější vybarvení květů a zároveň nejdelší kvetení v sezóně, neboť spolehlivě znovu nakvétá ke konci léta násadou mnoha nových stonků s květy vysokých až 80cm. Listy jsou sytě zelené, úzké.

Výsev - semena namočte před výsevem na 24 hiodin do vlažné vody. Následně vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo. Semena pouze lehce přitlačte, vlhkost zajišťujte rosením. Klíčení probíhá při teplotě 20 - 25°C.

Nároky - rostlina vyžaduje slunečnné stanovišti s humźní zeminou bohatou na živiny, středně vlhkou, ale dobře odvodněnou. Tento druh patří k nejmrazuvzdornějším. Snáší až - 27°C v případě mulčování.

Barva květů - směs barev žlutá, oranžová, červená, vícebarevné květy.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 40 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.