Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, +420737087393
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Fuchsia magellanica (Fuchsie magellanská)
typ: semena

FUCHSIA MAGELLANICA - 15 SEMEN

Kvete velice bohatě od začátku léta až do poloviny podzimu.

Výsev - semena vyséváme na povrch propustného substrátu pod sklo. Semena vysejeme na povrch a lehce přitlačíme. Vlhkost zajišťujte rosením.

Nároky - Fuchsii ve volné půdě pěstujte na plném slunci nebo v mírném polostínu. Kvete velice bohatě od začátku léta až do poloviny podzimu. Kořeny nesmí v létě v žádném případě zaschnout. Na zimu je ale potřeba zajistit opak, nenechat rostlinu promáčet. Doporučuji na zimu rostlinu zamulčovat a zakrýt plastovou nádobou, s bočními otvory aby docházelo k větrání a tím zabráníte hnití rostliny

Květ - červenofialový

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,88 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 15 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.