Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 776269981
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Campsis radicans (Trubač kořeňující)
typ: semena

CAMPSIS radicans - 50 semen

Velmi krásné ozdoby letních zahrad, pergol, plotů a zídek, neboť jako velice rychle a snadno rostoucí liány dokáží během pár let vytvořit hodně hustou kulisu zeleného olistění a obrovské množství květů. V červenci vykvétá sytými květy ve tvaru trubek o délce 7cm.

Výsev - semena klíčí na povrchu propustného substrátu pod sklem. Semena nasypte na povrch substrátu a jen lehce zasypejte jemným pískem tak, aby se přikryla křidélka semen. Vlhkost zajišťujte rosením.

Nároky - má dužnaté kořeny, které si poradí s dočasným nedostatkem závlahy, je nutné dát pozor na přelití. Zem potřebuje mírně vápenitou. Pro dobré kvetení potřebuje teplou a slunečnou polohu na jižní straně.

Cena činí 28,00 Kč nebo 1,10 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 50 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2020

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.