Facebook
 
 
 
Vodní Svět, IČ: 11561904
Slavoj Slívka
Hradištská 134, Český Těšín - Mistřovice 735 62
ivodnisvet@seznam.cz, 605 958 267
Prodej je zahájen v období probuzení vegetace, přibližně od poloviny května do konce října (končí s prvními mrazíky). Veškeré rostliny pochází z vlastních zdrojů z duvodu balného zdarma prosím o minimální cenu obědnávky 200 kč.

karta rostliny: Nymphoides peltata (Plavín štítnatý)
typ: rostlina

Plavín štítnatý

Vytrvalá vodní bylina s listy plovoucími na hladině a dlouhým plazivým článkovaným oddenkem. Lodyhy oblé, ve vodě ponořené. Listy střídavé s čepelí srdčitě okrouhlou až široce vejčitě okrouhlou, kožovitou, na líci tmavě zelenou, lesklou, na rubu šedozelenou nebo nachovou. Květy nálevkovité, postupně nízko nad hladinou rozkvétající. Kalich 5 - četný, kališní cípy dlouze kopinaté, koruna také 5 - četná, zlatožlutá, na okraji dřípeně brvitá. Plody jsou vejcovité tobolky s množstvím plochých, široce elipsoidních semen.

Cena činí 30,00 Kč ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.