Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, 737 087 393

karta rostliny: Eccremocarpus scaber
typ: semena

Eccremocarpus Scaber mix barev - úponatka - 50 semen

Popis
Eccremocarpus Scaber mix barev - „úponatka“ původně pocházející z jižní Ameriky je exoticky vyhlížející rychlerostoucí stálezelená liána s úponky, dorůstající ve své domovině délky 5m, porostlá světle zelenými lichozpeřenými vstřícnými listy, kvetoucí po celé léto záplavou nápadných hroznovitých květenství působících velice dekorativním a exotickým dojmem. Úponatku lze použít na pokrytí mřížoví, lehkých konstrukcí, plotů, treláží, pergol apod. Je možno ji též pěstovat i na balkonech jako převislou rostlinu, případně v nádobách, ve kterých je umístěna mřížka.

Květ
Eccremocarpus Scaber Mix kvete hojně po celé léto trubkovitými květy dlouhými přibližně 2, 5 - 4cm, uspořádanými do hroznu v odstínech barev od zlatožluté až po karmínově červenou.

Nároky
Rostlina má ráda slunné stanoviště, případně polostín a mírně vlhkou, lehkou, hlinitopísčitou kyselou humózní zeminu s dobrou drenáží. Důležitá je i dostatečná opora. Není mrazuvzdorná. Na zimu je možno ji seříznout a uskladnit v bezmrazé místnosti. V zimě by teplota neměla klesnout pod 5°C.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,95 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 50 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.