Facebook
 
 
 
Hoya plants,
Ladislav Kopáček
Pavlovova 1507, 592 31 Nové Město na Moravě
hoya.plants@seznam.cz, 608155937
Více jak 140 druhů raritních voskovek Hoya, velkokvěté botan.druhy i kultivary ozdobné listem, květem, způsobem růstu, velmi působivé vůně květů. Poradenství v pěstování těchto zajímavých a působivě kvetoucích rostlin. Ceny od 39,-Kč. Seznam nabízených druhů, popis i ceník na: hoya.plants@seznam.cz.

karta rostliny: Hoya coriacea
typ: rostlina
novinka

Hoya coriacea, řízkovaná

Tenké, svěže zelené, středně velké, protáhlé listy s lehce vpáčeným žilkováním bez další kresby, stvol poměrně tenký s mnoha výraznými kořenovými hrbolky. Květ: korunní lístky světle žlutozelené, silně bíle ochmýřené, ohnuté vzad, střed květu bílý s růžovou kresbou. Ze všech voskovek má nejvíce květů v jednom květenství (až 70 ks! ! !). List 8x16cm, průměr květů 1, 5cm, počet květů v jednom květenství až 70ks! ! ! Země původu: Thajsko, Malajsie, Indonésie, Sumatra.

Cena činí 150,00 Kč včetně DPH 15% (130,43 Kč bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.