Mečíky

Spojení:

Kontaktní osoba:Eva Hammacher
Email:eva.jinosov@seznam.cz
Telefon:737 981 971
Adresa:Jinošov 14, 675 71
EShop:https://www.rostliny.net/eshop/?fEshop=29


Obchodní podmínky:

Odesláním internetové objednávky vybraného zboží potvrzujete závaznost Vaší objednávky a vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami. Nejsem plátce DPH. Pokud žádáte daňový doklad, uveďte to prosím ve Vaší objednávce. Místem dodání objednávky je Vámi uvedená adresa. Po předchozí domluvě lze zboží předat osobně na mé adrese nebo v Brně. V tomto případě nebude účtováno poštovné. Prosím o uvedení nejen celého jména, poštovní a emailové adresy, ale také Vašeho telefonního čísla pro případnou konzultaci Vaší objednávky. Vaší objednávku lze bezplatně zrušit pouze před jejím odesláním.


Další podrobnosti:

PRODEJ JE PRO TUTO SEZONU JIŽ UKONČEN. ZAHÁJEN BUDE OPĚT V PROSINCI 2016.
V nabídce najdete pouze základní sortiment mečíků. Pokud budete mít zájem o další odrůdy je to možné na vyžádání přes email. Internetovou nabídku odrůd budu postupně rozšiřovat. Hlízy mečíků Vám budou zaslány v průběhu března až dubna. Mečíky jsou pěstovány v nadmořské výšce 500 m. n. m. na zahradě a na poli. Pěstováním mečíků se věnuji cca 15 let. Vyřizuji pouze zásilky v ČR.


Formy úhrady:

Česká pošta115 KčObjednávku vyřizuji přes Českou poštu a balíky posílám na dobírku. Cena za dobírku se pohybuje nejčastěji od cca 115,- do 140,- Kč. Závisí to na váze a hodnotě zásilky.
© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.