Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Borojoa patinoi (Borojó)
typ: semena
označení prodejce: 415

BOROJOA patinoi "Boroja" 4 semena

Stálezelený malý strom s podlouhlými oválnými listy. Trubičkové krémově bílé květy. Až 12cm v průměru velké, v plné zralosti červeno - hnědé jedlé plody mohou vážit až 1kg. Plody s chutí podobné tamarindu s vysokou hladinu antioxidantů obsahují červenou dužninu, která se používá k přípravě džemů, džusů, dezertů a nápojů. Mohou se však konzumovat i syrové. Pochází z Kolumbie a centrální Ameriky.

Cena činí 42,00 Kč nebo 1,79 € včetně DPH 12% (37,50 Kč nebo 1,60 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 7 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.