Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Canarina canariensis (Kanarína kanárská)
typ: semena
označení prodejce: 1230

CANARINA canariensis "Kanárský zvonek" 8 semen

Kanarína kanárská je vzácná hlíznatá popínavka, která dorůstá do 2 - 3 m. Složené modrozelené listy s ozubenými okraji, až 8cm dlouhé, zvonkové,   oranžovo - červené květy s tmavším žilkováním. Endemit kanárských ostrovů, kde roste v oblasti vavřínových pralesů. Kvete od podzimu do jara.
Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: 0 Doba výsevu: V průběhu celého roku. Nejlépe však v období podzim - jaro. Hloubka: Semena se vysévají na povrch substrátu a jen lehce přitlačí. Výsev překrýt sklem, plastovým průhledným víčkem nebo umístit do průhledného sáčku a uzavřít ho. Po vyklíčení semen je potřeba začít výsev větrat. Substrát: Propustný sterilní, výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: 18 - 22°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 25,00 Kč nebo 1,06 € včetně DPH 12% (22,32 Kč nebo 0,95 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 8 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.