Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Nitraria billardierei
typ: semena
označení prodejce: 1427

NITRARIA billardierei "Divoké hrozny" 3 semena

Nízký keř 1 až 2 metry vysoký s úzkými listy a bílými květy. Jedlé plody jsou v plné zralosti červené a 1 - 2cm velké. Plody lze konzumovat syrové nebo sušit. Roste na hlinitých nebo jílovitých půdách. Je velmi tolerantní soli a pobřežním podmínkám. Tato rostlina je suchu odolná a pochází z Austrálie.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Povrch semen se naruší ostrým předmětem (skarifikace), nebo lehce napiluje. Následně se máčí po dobu 20min. v 30% roztoku peroxidu vodíku. Dále se máčí cca. 6hod. ve vlažné vodě. Potom se semena ihned vysévají. Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: 20 - 25°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 27,00 Kč nebo 1,15 € včetně DPH 12% (24,11 Kč nebo 1,03 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.