,
Jiří Binder
Na Cihelně 221 59301 Bystřice nad Pern
binder.jiri@seznam.cz, 723248509
Veškeré rostliny jsou vypěstovány z vlastních semen nebo ze semen získaných od renomovaných pěstitelů a dovozců. Kytky jsou pěstovány v nad. výšce 600m.n.m, převážně ve volné kultuře a pařeništích, popř. sklenících.Pěstováním kaktusů & sukulentů se zabýváme cca 45roků.Uváděná velikost rostlin odpovídá přibližně velikostem uváděným na fotografiích. VYŘIZUJEME POUZE OBJEDNÁVKY Z ČESKÉ REPUBLIKY.

typ: materiál
příplatek poštovného a balného za 1 balení: 5 Kč

Zeolit

. . . zeolit vhodný jako substrát, nebo jako přísada do substrátu pro pokojové rostliny, bonsaje, sukulenty a kaktusy. Přírodní hornina zeolit, umožňuje reverzibilní absorbci vody, hnojiv, a výměnu iontů, draslíku, a vápníku a vázání těžkých kovů. Zeolit je charakteristický svou prostorovou, porézní strukturou s dutinami propojenými kanálky, kde jsou uloženy kationy kovů nebo molekuly vody. Dodáváme balení o obsahu 1 litru o zrnitosti1 - 3mm a vyřizujeme objednávky do 10kg.

Cena činí 20,00 Kč ,

dodací lhůta je 10 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.