Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Cyathea cooperi (Kornouteň Cooperova)
typ: semena
označení prodejce: 921

CYATHEA cooperii (porce)

Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0 Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Spory se vysévají na povrch rašeliny a nezasypávají se. Výsev překrýt sklem, plastovým víčkem nebo vložit do PE sáčku a uzavřít. Použít lze také plastové skleníčky.  Substrát: Propustný, sterilní -  rašelina, udržuje se stále vlhká. Zálivka se provádí nejlépe od spodu (podmokem) nebo lze výsev rosit. Je potřeba udržovat vysokou vzdušnou vlhkost.  Teplota: 20 - 25°CUmístění výsevu: Přítmí, po vytvoření zelených lupenitých útvarů se přenese výsev na světlé místo s rozptýleným světlem a chrání před přímým slunečním zářením.

Cena činí 35,00 Kč nebo 1,49 € včetně DPH 12% (31,25 Kč nebo 1,33 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.