Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Parthenocissus tricuspidata (Loubinec trojlaločný)
typ: semena
označení prodejce: 105

PARTENOCISSUS tricuspidata 15 semen

Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Stratifikovat 2 - 3 měsíce ve vlhkém substrátu nebo písku při teplotě 2 - 5°C na studeném místě nejlépe v chladničce. Lze použít i kokosové vlákno.   Doba výsevu: V dubnu - květnu. Hloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno).   Teplota: Okolo 20°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: Ćást semen může tzv. přeležet a vyklíčit v následujícím roce.  
Pěstování:Mladé rostliny z výsevu se dopěstují v nádobách a v následujícím roce se vysazují na světlé až polostinné stanoviště. Při větších mrazech se k rostlině navrší kůra, suché listí nebo jehl. větvě. Toto není nutné dělat u starších rostlin.

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,85 € včetně DPH 12% (17,86 Kč nebo 0,76 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 15 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.