Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Solanum muricatum (Pepino)
typ: semena
označení prodejce: 1403

SOLANUM muricatum Gigant "Pepino" 8 semen

Pepino Gold nebo melounový keřík je bylinný keř, který dorůstá do 80cm. Bílé květy s modrými proužky. Vejčité plody s hladkou slupkou v plné zralosti žlutooranžové, chutí podobné cukrovým melounům jsou podélně nepravidelně fialově pruhované. Plody této odrůdy Gigant mají mnohem větší plody, které jsou až 15cm dlouhé oproti klasickému Pepinu (Solanum muricatum). Plodí 2. rokem po výsevu.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena doporučujeme máčet cca 2 - 4hod. ve vlažné vodě. Doba výsevu: V průběhu celého roku, nejlépe však na jaře. Hloubka: Semena se překryjí jen slabou vrstvou substrátu. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 22 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: 3 - 6 týdnů

Cena činí 25,00 Kč nebo 1,06 € včetně DPH 12% (22,32 Kč nebo 0,95 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.