Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Psidium cattleianum (Kvajáva červená)
typ: semena
označení prodejce: 580

PSIDIUM cattleianum "Jahodový stromek" 5 semen

Lesklé kožovité listy, smetanově bílé květy, aromatické tmavě červené plody 3cm velké, plodí již 3. rokem.
Výsev semen:Zpracování semen před výsevem: 0 Doba výsevu: V průběhu celého roku, nejlépe však na jaře. Hloubka: Semena se překryjí jen slabou vrstvou substrátu. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Pěstování:Pěstuje se ve skleníku nebo v bytě s dostatkem světla, kde snáší i ústřední topení. Starší rostlinu lze koncem jara přenést na venkovní slunné stanoviště. Na zimu se rostlina přemístí do světlé místnosti s teplotou 10 - 15°C a zálivka se omezí, jen aby nedošlo k přeschnutí kořenového balu. Na zeminu není náročná. Lze použít zahradnický substrát a smíchat ho s kompostem v poměru 1:1. V době vegetace přihnojovat např. Kristalonem nebo podobnýn hnojivem. Psidium snáší dobře řez. Plodí na jednoletém dřevě již 3. rokem.

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,94 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.