Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Dioscorea elephantipes (Sloní noha)
typ: semena
označení prodejce: 199

DIOSCOREA elephantipes "Sloní noha" 2 semena

Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: 0, ale je potřeba odstranit osemení. Doba výsevu: Zima - jaro nebo celoročně. Hloubka: semena překrýt jen velmi slabou vrstvou přesátého písku. Substrát: Propustný, sterilní - pro kaktusy, výsevní substrát nebo přepařená zemina + 2/3 písku nebo perlitu, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20 - 25°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: 2 - 4 týdny. Pokud semena nevyklíčí, doporučujeme výsev umístit do chladničky při teplotě okolo 5°C po dobu 1 - 2 týdnů. Potom se teplota opět zvýší. Nesmí však dojít k prudkému zvýšení, ale plynulému.

Cena činí 38,00 Kč nebo 1,28 € včetně DPH 12% (33,93 Kč nebo 1,14 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 2 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.