Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Cucumis sativus (Okurka setá)
typ: semena
označení prodejce: 1279

OKURKA salátová Twenty F1 (Cucumis sativus L.) 8 semen

Bohatě plodící partenokarpická, raná, hybridní okurka „hadovka“. Válcovité, hladké, tmavě zelené plody jsou 20 - 22cm dlouhé. Dobře snáší i mírné teplotní výkyvy. Vhodná k rychlení ve skleníku a fóliovníku. Plody je možné pěstovat na bočních výhonech, které se zaštipují za třetím listem. Partenokarpické okurky nepotřebují ke zdárnému vývoji plodů opylení. Osivo je mořeno proti houbovým chorobám.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Duben - 1/2 květnaHloubka: Semena překrýt cca. 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní. substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 25 - 30°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: 1 - 2 týdny

Cena činí 35,00 Kč nebo 1,49 € včetně DPH 12% (31,25 Kč nebo 1,33 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 8 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.