Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Gloriosa rothschildiana
typ: semena
označení prodejce: 45

GLORIOSA rothschildiana 5 semen

Teplomilná exotická liána až 2 m vysoká, nádherné velké exotické červené květy se zvlněnými žlutými okraji, vytváří hlízy.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena doporučujeme máčet 24hod. ve vlažné vodě. Doba výsevu: Únor - březenHloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20 - 25°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.
Pěstování:V bytě na slunném místě nebo přes léto venku na chráněném teplém stanovišti. Na podzim po seschnutí rostliny se hlízky uskladní na chladném a suchém místě (v rašelině nebo pilinách) při teplotě okolo 10°C. Na jaře se hlízky přesází do nádob, zvýší se teplota a začne se mírně zalévat až do vyrašení. Potom se zálivka zvýší.

Cena činí 35,00 Kč nebo 1,49 € včetně DPH 12% (31,25 Kč nebo 1,33 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.