Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Capsicum annuum (Paprika setá)
typ: semena
označení prodejce: 1256

PAPRIKA zeleninová Rubinova (Capsicum annuum L.) 20 semen

Výnosná, raná odrůda vhodná pro pěstování na venkovním stanovišti. Sladké, šťavnaté plodyv botanické (plné) zralosti intenzivně červené jsou široce kuželovité se silnou stěnou. Jsou vhodné nejen pro přímý konzum, ale i pro konzervaci. Vegetační doba je 178 dnů do botanické (plné) zralosti.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Únor - BřezenHloubka: Semena překrýt cca. 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 25°CUmístění výsevu: světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.
 
 
(Capsicum annuum)

Cena činí 18,00 Kč nebo 0,77 € včetně DPH 12% (16,07 Kč nebo 0,69 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.