Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Capsicum chinense (Paprika čínská)
typ: semena
označení prodejce: 1260

PAPRIKA chilli Trinidad Scorpion Peach (Capsicum chinense) 10 semen

Vzácná broskvová varianta chilli papričky Trinidad Scorpion. Plody jsou 5cm velké, silně pálivé. Výnosná a nenáročná na pěstování. Dorůstá do 60 - 80cm. Pálivost 850 000SHU jednotek. Pochází z karibských ostrovů Trinidad a Tobago. Plody se používají čerstvé do nejrůznějších typů jídel nebo sušené k výrobě koření.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Únor - BřezenHloubka: Semena překrýt cca. 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 25 - 30°CUmístění výsevu: světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.
 

Cena činí 38,00 Kč nebo 1,62 € včetně DPH 12% (33,93 Kč nebo 1,45 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.