Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Capparis spinosa (Kapara trnitá)
typ: semena
označení prodejce: 867

CAPPARIS spinosa 5 semen

Malý, stálezelený keř s pnoucími výhony, který dorůstá do cca. 1m. Vejčité šedozelené listy. Bílé květy s četnými růžovými tyčinkami. Poupata se nakládají - známé kapary.  Mají také lékařské využití při zlepšení funkce jater nebo jako dezinfekční prostředek ledvin. Plody a kořeny se používají v tradiční medicíně.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena máčet přibližně 24hod. ve vlažné vodě. Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena překrýt 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Může se použít i kokosové vlákno. Teplota:  25°C, může kolísatUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením

Cena činí 30,00 Kč nebo 1,28 € včetně DPH 12% (26,79 Kč nebo 1,14 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.