Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Freesia laxa
typ: semena
označení prodejce: 739

LAPEIROUSIA laxa "Joan Avans" 8 semen

Trvalka s malými cibulkovými hlízkami, jednostranné klasovité květenství s krémovobílými květy s červeným středem, úzké protáhlé listy, vzácnější. Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Podzim - jaro. U převážné většiny afrických cibulovin probíhá klíčení od začátku podzimu. Je možné vysévat i na jaře, ale některé druhy nemusí v tuto dobu vyklíčit. Je nutné s tímto počítat a výsev předčasně nelikvidovat. Hloubka: Na povrch substrátu, semena překrýt jen velmi slabou vrstvou písku odpovídající jejich velikosti Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20°C. Pokles teploty v noci na 10 až 15°C zlepšuje klíčení u některých druhů. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením

Cena činí 22,00 Kč nebo 0,94 € včetně DPH 12% (19,64 Kč nebo 0,84 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 8 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.