Facebook
 
 
 
Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin a jehličnanů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Adansonia grandidieri (Baobab Grandidierův)
typ: semena
označení prodejce: 374

ADANSONIA grandidieri 2 semena - Mimořádná nabídka!!!

"Lahvový strom", "Grandidier's Baobab" Opadavý strom v přírodě až 25m vysoký s plochou korunou pochází ze západního Madagaskaru. Tlustý lahvový kmen s hladkou červeno - šedou kůrou. 5 - 7 dlanité listy. Velké vonné až 10cm dlouhé žluté květy s bílými tyčinkami. Jedlé oválné nahnědlé plody. Madagaskarský endemit. Jedna z hlavních turistických atrakcí na Madagaskaru - známá alej baobabů nedaleko Morondava se skládá z tohoto druhu.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena se lehce napilují nebo se máčejí v teplé vodě po dobu cca 24 hodinDoba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: 20 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením Doba klíčení: Přibližně 2 - 4 týdny, může trvat i déle.

Cena činí 40,00 Kč nebo 1,60 € včetně DPH 15% (34,78 Kč nebo 1,39 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 2 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.