Neoseeds, IČ: 18516271
Karel Neoral
Smržická 11, 796 07 Držovice
neoseeds2.cz@gmail.com, +420737087393
Vítáme Vás v internetovém obchodě Neoseeds, který Vám nabízí tradiční i exotická semena. Specialitou v naší nabídce jsou v sezoně naklíčená semena exotických rostlin. Dále zde najdete atraktivní druhy druhy chilli Jolokia bhut, Trinidad moruga scorpian, několik desítek druhů rajčat a mnoho dalších druhů semen.

karta rostliny: Loropetalum chinense
typ: semena

Loropetalum Chinense 5 semen

Popis
Loropetalum Chinense pocházející z jihovýchodní Asie, Číny a Japonska je okrasný stálezelený hustě větvený na pěstování nenáročný keř s olivově zelenými cca 2cm dlouhými vejčitými listy, jejichž barva se během roku může měnit na žlutou nebo červenou.
Na jaře keř vykvétá nápadnými bílými vonnými květy uspřádanými v malých trsech, které se objevují na konci větví. Vykvétá i několikrát během roku.
Keř je ideální ozdobou zimních zahrad s možností letnění venku a vhodný pro tvorbu bonsají. Mrazuvzdornost do - 5°C.

Výška rostliny
Keř dorůstající výšky 2 - 3 m.

Nároky
Na pěstování nenáročná rostlina, má ráda stanoviště na plném slunci nebo polostín a úrodnou, na humus bohatou dobře odvodněnou půdu se střední zálivkou.

Výsev a klíčení
Semena na 24 hodin namočte do vlažné vody a dejte na 6 - 8 týdnů stratifikovat. Po té zasaďte do kokosového vlákna nebo rašeliny. Teplota vhodná pro klíčení je 15 - 25°C.

Cena činí 17,00 Kč nebo 0,68 € ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.