Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Physalis peruviana (Mochyně peruánská)
typ: semena
označení prodejce: 957

PHYSALIS peruviana "Mochyně peruánská" 20 semen

Bylinný keř okolo 1 m. Plstnaté listy  a oranžové jedlé plody o velikosti třešně v nafouklém měchýřovitém kalichu. Plody jsou sladké, mírně nakyslé a mohou být konzumovány syrové nebo použít k výrobě džemů, želé a podobně. V našich klimatických podmínkách se pěstuje jako letnička, ale lze přezimovat.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: Na jaře. Hloubka: Semena se překryjí vrstvou substrátu odpovídající jejich velikosti. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20 - 25°C Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 15,00 Kč nebo 0,60 € včetně DPH 15% (13,04 Kč nebo 0,52 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.