Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Bomarea multiflora
typ: semena
označení prodejce: 1442

BOMAREA multiflora 3 semena

Krásná teplomilná popínavka, která vytváří podzemní hlízu, ze které vyrůstají štíhlé výhonky s oválnými, světlezelenými listy. Na vrcholu červené - žluté zvonkovité květy v klasovitém květenství. Pochází z deštných lesů v Andách  Kolumbie a Ekvádoru mezi 1200 a 4200 m. Dorůstá do 2 m.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena překrýt jen velmi slabou vrstvou substrátu. Výsev se překryje sklem, průsvitným plastovým víčkem nebo se vloží do PE sáčku a uzavře. Je však potřeba zajistit odvětrání po vyklíčení semen. Použít lze také plastové skleníčky. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota:Přes den 24 - 28°C, přes noc 20 - 24°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 30,00 Kč nebo 1,28 € včetně DPH 12% (26,79 Kč nebo 1,14 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.