Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Passiflora macrophylla
typ: semena
označení prodejce: 1060

PASSIFLORA macrophylla ?Stromová mučenka? 3 semena

Tato velmi vzácná mučenka je jedna z mála svého druhu, která má stromovitý růst. V přírodě dorůstá do 3 - 6m a tmavě zelené listy, které vyrůstají na vrcholu řídce větveného kmínku mohou měřit až 90cm. Květenství až 25cm dlouhé se skládá s bílých květů se žlutou korunou, které obvykle vyrůstá z kmínku. Plody o průměru až 5cm. Pochází zdeštných pralesů Ekvádoru a Kolumbie.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena se máčejí v teplé vodě po dobu 24 - 48 hodin. V případě potřeby odstranit vzniklou dřeň ze semen. Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena se překryjí 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 25°C Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: Přibližně 4 týdny, může trvat i déle.

Cena činí 48,00 Kč nebo 2,00 € včetně DPH 15% (41,74 Kč nebo 1,74 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 3 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2022

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.