Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Passiflora edulis (Mučenka jedlá)
typ: semena
označení prodejce: 706

/BS/ PASSIFLORA edulis 5 semen

Výsev:
Do výsevního substrátu na jaře do hloubky odpovídající velikosti semen.   Klíčí při teplotě 20 - 25°C. Semena doporučujeme před výsevem máčet po dobu 24hod. ve vlažné vodě. Pěstování: V bytě na světlém slunném místě u okna nebo ve skleníku. Při nedostatku světla a sluníčka málo nebo vůbec nekvete. Rostliny potřebují  výživnou zeminu a přes léto bohatou zálivku, která se přes zimu  přizpůsobí teplotě. Zemina by však neměla být stále mokrá. Přezimuje na světlém místě s teplotou 15 - 25°C. . Pěstuje se ve větších květináčích okolo 30cm. Pnoucí výhony potřebují oporu Přihnojuje se od jara do konce léta každý týden nebo 1x za 14 dní. Rostlinu stačí přesadit až když zcela prokoření v  květináči do běžně dostupného zahradnického substrátu. Mučenka kvete na nových výhonech. Každé jaro se rostlina seřízne přibližně o 2/3 nebo v požadované velikosti.
 

Cena činí 29,00 Kč nebo 1,23 € včetně DPH 12% (25,89 Kč nebo 1,10 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.