Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Nelumbo nucifera (Lotos ořechonosný)
typ: semena
označení prodejce: 1435

NELUMBO nucifera "Indický lotus" 3 semena

Lotus,   jedna z nejpopulárnějších rostlin v kultivaci v Asii. Tato vodní rostlina vytváří kruhové, sametové listy a velké, růžové, sladce vonné květy. Jedná se o národní květinu Indie a Vietnamu. Oddenky  a hlízky se konzumují jako zelenina v asijských zemích. Z listů a květů se vyrábí lotosový čaj.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Povrch semen se naruší ostrým předmětem (skarifikace), nebo lehce napiluje. Doba výsevu: Na jaře. Hloubka: Semena se vloží do nádobky s vodou, alespoň 5cm hluboké. Substrát: 0, semena klíčí ve vodě. Teplota: 27 - 30°C Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 28,00 Kč nebo 1,19 € včetně DPH 12% (25,00 Kč nebo 1,06 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.