Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Tecoma capensis (Tekomárie kapská)
typ: semena
označení prodejce: 708

/BS/ TECOMARIA capensis 10 semen

Výsev:
Do výsevního substrátu na jaře. Semena jen slabě zasypat. Výsev se udržuje stále mírně vlhký.  Klíčí při teplotě 20°C. Vyklíčené rostlinky se ve velikosti asi 5cm přesazují přímo do malých květináčůPěstování:
V bytě na světlém místě nebo přes léto venku na slunném až polostinném stanovišti. Přesazuje se do běžně dostupného zahradnického substrátu nebo do zahradní propustné zeminy s přídavkem rašeliny a písku.  Přes léto se zalévá vydatně a přihnojuje každý týden nebo 2x měsíčně. Přezimuje na světlém místě při pokojové teplotě.   Každé jaro lze rostlinu seříznout.

Cena činí 29,00 Kč nebo 1,23 € včetně DPH 12% (25,89 Kč nebo 1,10 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.