Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Schotia brachypetala
typ: semena
označení prodejce: 1301

SCHOTIA brachypetala "Opilý papouščí strom" 3 semena

Malý až středně velký, okrasný strom se široce rozšířenou, zaoblenou korunou. Mladé listy jsou růžové, později zelené. Množství tmavě červených květů ve shluku vyrůstá na starším dřevě. Květy produkují spoustu sladkého nektaru, který láká papoušky. Nektar fermentuje na slunci a může produkovat alkohol, proto se nazývá „Opilý papouščí strom“ nebo také „Stromová fuchsie“. Pochází z lesů v Jižní Africe a Zimbabwe.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena doporučujeme máčet 12 - 24hod. ve vlažné vodě. Doba výsevu: V průběhu celého roku. Nejlépe však na jaře. Hloubka: Semena překrýt 1cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Může se použít i kokosové vlákno. Teplota: 22 - 25°C Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.

Cena činí 24,00 Kč nebo 1,02 € včetně DPH 12% (21,43 Kč nebo 0,91 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 3 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.