Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Cyclanthera pedata (Ačokča)
typ: semena
označení prodejce: 300

AČOKČA (Cyklanthera pedata) papriko-okurka 5 semen

Liánovitá rostlina, která potřebuje pro svůj růst dostatečně vysokou oporu. Plody podobné malým paprikám obsahují pro zdraví důležitý hořčík, beta karoten a vitamíny C, B1 a B2. Plody je možné plnit, zapékat, přidávat do salátů a ideální jsou sterilované ve sladkokyselém nálevu. Použití jako u paprik. Mladé plody se dají konzumovat syrové a mají hráškovou chuť. Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: 0Doba výsevu: DubenHloubka: Výsev do hloubky 1cm. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: 7 - 14 dní.

Cena činí 26,00 Kč nebo 1,11 € včetně DPH 12% (23,21 Kč nebo 0,99 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.