Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Asimina triloba (Muďoul trojlaločný)
typ: semena
označení prodejce: 399

ASIMINA triloba "Paw Paw, Indiánský banán? 3 semena

Opadavý keř nebo malý strom, který je mrazuvzdorný až do - 20°C. Žluté - hnědé jedlé oválné plody o velikosti 10 - 15cm s lahodnou dužinou, která chutí připomíná směs banánu, manga a ananasu. Plody se dají konzumovat čerstvé nebo se používají k přípravě ovocných nápojů nebo zmrzliny.
Výsev semen: Zpracování semen před výsevem: Semena stratifikovat 6 - 8 týdnů ve vlhkém písku nebo kokosovém vlákně při teplotě 5°C, nejlépe v chladničce. Doba výsevu: V průběhu celého roku. Semena doporučujeme vyset co nejdříve po obdržení. Hloubka: Výsev do hloubky odpovídající velikosti semena. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa)+ písek nebo perlit. Teplota: 20 - 25°C. Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.  Doba klíčení: Přibližně 3 týdny. Pěstování:Na slunném stanovišti v propustné výživné zemině. Doporučujeme pěstovat rostlinu přibližně 1 - 2roky v nádobě jako přenosnou a na venkovní stanoviště volně vysázet až po uplynutí této doby až rostlina dostatečně naroste a zesílí. Přezimuje na světlém nebo tmavém bezmrazém místě s občasnou jen mírnou zálivkou.

Cena činí 45,00 Kč nebo 1,70 € včetně DPH 12% (40,18 Kč nebo 1,52 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
               

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.