Facebook
 
 
 
Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin a jehličnanů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Hylocereus undatus (Kaktusový fík)
typ: semena
označení prodejce: 208

HYLOCEREUS undatus "Červené dračí ovoce" 10 semen

"Červená Pithaya - Dračí ovoce" Kaktus s poléhavými nebo pnoucími 3 hrannými zelenými výhony. Trubkovité na konci až 20cm široké krémově bílé vonné květy. Vejčité cca 12cm dlouhé a 9cm široké jedlé červené plody s lahodnou, osvěžující purpurovou dužinou obsahují vitamin C, karoteny, železo a vlákninu. Velmi populární nízkokalorické ovoce. Hojně pěstován v Mexiku, Číně, Vietnamu. Snadno se pěstuje a rychle roste. Výsev semen: Návod na výsev naleznete zde

Cena činí 20,00 Kč nebo 0,80 € včetně DPH 15% (17,39 Kč nebo 0,70 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 10 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


(c) Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.