Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 05979561
Andrea Slouková
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz, 777 042 772
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Chamaecyparis pisifera (Cypřišek hrachonosný)
typ: rostlina
označení prodejce: 5330

Chamaecyparis pisifera 'Filifera Nana' - Cypřišek hrachonosný zakrslý

Cypřišek hrachonosný zakrslý - Chamaecyparis pisifera "Filifera Nana". Ploše kulovitý až kulovitý vzrůst, velmi hustý. Větévky nitkovité, husté a převisající, zelené. Roste v každé zahradní půdě. Nejlepší je přiměřeně vlhká, živná, kyselá až mírně alkalická půda. Výborná mrazuvzdornost. Výška do 1, 5m. Šířka starších rostlin až 3m.
Dostupné velikosti:

Cena činí 138,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2019

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.