Zahradnictví Hortus spes - J&V komfort s.r.o., IČ: 02712768
Andrea Kašubová
Růžová 100/10, 664 64 Dolní Kounice
hortus.spes@seznam.cz,
Nabízíme široký sortiment rostlinného materiálu za skutečně české ceny. Dodáváme jen sazenice a vzrostlé rostliny nikoliv semena rostlin. Nákup u nás není podmíněn žádnou registrací, proto o Vás nejsou shromažďovány žádné informace. Taktéž není nutný odběr více kusů od jednoho druhu. Cílem našeho zahradnictví je nabídnout zákazníkům velmi široký sortiment rostlin a to jak z naší produkce tak i ostatních zahradníků a to výhradně tuzemských. Rostliny pocházející z našich klimatických podmínek jsou nejvyšší zárukou pro jejich další úspěšný růst.

karta rostliny: Picea abies (Smrk ztepilý)
typ: rostlina
označení prodejce: 8560
novinka

Picea abies 'Pumila Glauca' - Smrk ztepilý zakrslý

Smrk ztepilý zakrslý - Picea abies "Pumila Glauca". Zakrslý kultivar, vzrůst široký a plochý, velmi staré rostliny jsou sotva 1 m vysoké, výhony svrchu hnědé, naspodu spíše oranžové, lysé a lesklé, roční přírůstek 3 - 5cm, postranní větévky v úhlu 50° pravidelně odstávající, hlavní výhony tuhé a v úhlu 30 - 50° vystoupavé, pupeny oranžovohnědé, tupě kuželovité, terminální 2. 5 - 3mm dlouhý, ostatní jen o málo menší, v zimě pryskyřičnaté, terminální nejčastěji s jedním párem postranních pupenů; jehlice polopaprsčitě a velmi hustě postavené, na dotek tuhé, 8 - 12mm dlouhé, na špičkách výhonů trochu kratší, tmavě modravě zelené, rovné, tenké a ploché, s malou ostrou špičkou, se 2 - 4 řadami velmi malých, smetanově bílých průduchů
Dostupné velikosti:

Cena činí 139,00 Kč ,

dodací lhůta je 6 dnů, a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


      © Aleš Kyral 2007 - 2021

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.