Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Solanum lycopersicum (Rajče jedlé)
typ: semena
označení prodejce: 1265

RAJČE keříčkové balkónové Bajaja (Solanum lycopersicum L) 20 semen

Velmi raná odrůda balkonového rajčete s bohatou násadou malých plodů. Patří k odrůdám s převislým růstem. Koktejlová rajčátka červené barvy jsou odolná vůči praskání a opadávání. Používají se jako příloha k jídlům, do salátů nebo k přímé konzumaci. Pro svůj bujnější růst vyžaduje pěstování ve větší nádobě než jiné truhlíkové sorty. Doba zrání je 70 - 80 dnů. Nevyštipovat.  
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0 Doba výsevu: Březen - duben Hloubka: Semena překrýt cca. 0, 5cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Teplota: 20 - 25°C Umístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: 8 - 16 dnů

Cena činí 17,00 Kč nebo 0,72 € včetně DPH 12% (15,18 Kč nebo 0,64 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.