Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Clitoria ternatea (Klitoria ternatská)
typ: semena
označení prodejce: 232

CLITORIA ternatea 5 semen

Nebesky modré květy s bílým středem. Kvete bohatě v teplém skleníku, ale i v bytě. Oblíbená exotická popínavá dřevina vhodná do nádob. Květy jsou využívané pro své léčivé účinky.
Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: 0 nebo se mohou semena pro rychlejší vyklíčení máčet v teplé vodě po dobu 24 - 48 hodin. Doba výsevu: V průběhu celého roku. Hloubka: Semena se překryjí 1cm vrstvou substrátu. Substrát: Propustný sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: 22 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením. Doba klíčení: Přibližně 2 - 4 týdny.  

Cena činí 37,00 Kč nebo 1,57 € včetně DPH 15% (32,17 Kč nebo 1,37 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 5 semen a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


DONATE / příspěvek na provoz stránek         Instagram         © Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.