Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Asclepias curassavica (Klejicha kurasavská)
typ: semena
označení prodejce: 667

/BS/ ASCLEPIAS curassavica 20 semen

Výsev: Do lehčí propustné zeminy nebo výsevního substrátu v únoru - březnu. Semena se jen slabě zasypou. Klíčí při teplotě okolo 20°C. Vyklíčené rostlinky se ponechají v misce do velikosti asi 5cm a sází se přímo do malých květináčků. Na venkovní stanoviště se vysazují od 1/2 května. Pěstování:Na venkovním slunném stanovišti volně v záhonu se pěstuje jako letnička. Rostlinu lze pěstovat i v nádobě jako krátkodobou trvalku. Během vegetace se odkvetlé výhony mohou zaštípnout a tím se podpoří další kvetení. Přezimuje na chladnějším místě s teplotou okolo 15°C. Na jaře vyžaduje hluboké seříznutí.

Cena činí 24,00 Kč nebo 1,02 € včetně DPH 12% (21,43 Kč nebo 0,91 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 20 semen a zboží je skladem.

Tato položka je dočasně blokována a nelze ji objednat. Zkuste prosím vyzkoušet dostupnost později.


© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek
                       

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.