Semenakoexflor, IČ: 66822530
Petr Mitiska
Březinova 895, 544 01 Dvůr Králové n/L
mitiska@semenakoexflor.cz, 723 316 791
E-shop Semenakoexflor se zabývá prodejem semen exotických rostlin, netradičních letniček, trvalek, venkovních dřevin, jehličnanů, kaktusů a sukulentů. Naše nabídka také obsahuje semena zeleniny, cibulovin, hlíznatých, léčivých a aromatických rostlin. Osivo pochází převážně od zahraničních firem. Část sortimentu nabízíme také v barevných sáčkách s návodem na výsev a pěstování na zadní straně. V našem e-shopu naleznete nejširší sortiment exotických rostlin. Některé druhy nabízíme jako jediní v ČR!!!

karta rostliny: Brugmansia sanguinea (Durmanovec krvavý)
typ: semena
označení prodejce: 1283

BRUGMANSIA sanguinea "Andělská trumpeta" 3 semena

Výsev semen:
Zpracování semen před výsevem: Semena doporučujeme máčet 12hod. ve vlažné vodě. Doba výsevu: Únor - březen Hloubka: Výsev do hloubky cca. 5mm. Substrát: Propustný, sterilní - výsevní substrát nebo přepařená zemina + písek nebo perlit, udržuje se stále mírně vlhký ne mokrý. Může se použít i Lignocel (kokosová briketa, kokosové drcené vlákno). Teplota: 20 - 25°CUmístění výsevu: Světlé místo - rozptýlené světlo, chránit před přímým slunečním zářením.
 
Pěstování:
Přes léto venku na slunném stanovišti nebo v polostínu od konce května. Přesazuje se do běžně dostupného zahradnického substrátu nebo do zahradní výživné propustné zeminy s přídavkem rašeliny a písku. Přes léto se zalévá vydatně a přihnojuje každý týden. Před přezimováním lze rostlinu seříznout. Přezimuje budˇ na chladném 7 - 12°C tmavém místě nebo na světlém místě při teplotě 12 - 15°C a omezené zálivce.

Cena činí 28,00 Kč nebo 1,19 € včetně DPH 15% (24,35 Kč nebo 1,03 € bez DPH) ,

dodací lhůta je 5 dnů, balení obsahuje 2 semena a zboží je skladem.

Objednávám/přidávám balení.


DONATE / příspěvek na provoz stránek         Instagram         © Aleš Kyral 2007 - 2023

Věnujte pozornost informaci od jakého prodejce si objednáváte. Pokud se v objednávce bude nacházet více prodejců, budete platit více poštovného a balného.
Dále Vám v rámci jedné objednávky na email v tomto případě přijde více zpráv s položkami od vybraných prodejců a s kontakty na ně.

Za dodávku, informace a materiály které jsou uvedeny v shopech plně zodpovídají jednotliví prodejci.
Stránky www.rostliny.net pouze zprostředkovávají zobrazování ceníků partnerských firem.

Chcete-li se stát prodejci na těchto stránkách, neváhejte mě kontaktovat.