Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Crassula
(Tlustice)
dotaz na jedovatost prosím o informaci,zda tlustice Crassula ovata může být např. pro domácího papouška či andulku jedov...
Codiaeum
(Kodieum)
Re: opadalo listí už je pozde,teplota má být stabilní do 15stupnů...a nestáší výkyvy teplot ...
Schlumbergera
(Vánoční kaktus)
Re: květy Květy nechte samy opadnout. Přidělávala by jste si jenom práci a žádné zlepšení....
Chamaedorea elegans
(Chamaedorea sličná)
dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli Chamaedorea elelegans kvete a jak květy vypadají? Na rostlin...
Schlumbergera
(Vánoční kaktus)
květy Prosím, můžete mi někdo poradit, zda odstraňovat odkvetlé květy nebo to nechat být, až odpadnou samy...
Sinocrassula
(Sinocrassula)
Re: Sinocrassula densirosulata Děkuji za upozornění. Asi jsem čerpal na internetu ze špatného zdroje. Upravím tedy podle toho popis...
Coffea arabica
(Kávovník arabský)
Kávovník Koupím kávovníky asi 5 Ks, stačí alespoň výška 50 cm Děkuji za nabídku 602 201 527...
Sinocrassula
(Sinocrassula)
Sinocrassula densirosulata Dle mé povědomosti nemá rostlina světle zelenou barvu pokožky. Pěstujte ji na přímém slunci a netrap...
Codiaeum
(Kodieum)
opadalo listí Prosím o radu. Lísti opadalo, je suchá, bo to tak vypadá. Nechala jsem ji pár minut v mrazivém průva...
Washingtonia robusta
(Washingtonie mohutná)
Re: Přezimování to je zcela normální jev,i kdyby list odpad a ne jenom jeden,tak je vše v pořádku. Palmu stačí posun...
Cycas
(Cykas)
Re: chybna fotka Termín ukradena si vyprošuji. Sice používám materiály nalezené na interntu, zásadně však ne ty, kde ...
Cycas
(Cykas)
chybna fotka ta fotka s siskama cykasu neni zadny cykas revoluta ale nejaky druh cykasu Encephalartos. pochybuji ...
Cycas
(Cykas)
perez to jsou teda pindy. autor v řadě věcí nemá pravdu -ty úměry o cm za rok, počtech listů, nesmysl o to...
Adenium obesum
(Pouštní růže)
Re: poradit V době zimy je to normální. Nezalévejte, zálivku obnovte až na jaře a znova obrazí....
Adenium obesum
(Pouštní růže)
poradit chci vědět proč mi usychají listy?...
Dracaena
(Dracéna)
Prosba o radu Zdravím vás, chtěla bych vás poprosit o vyhodnocení mého problému s dracenou fragranc (s hrubým kmen...
Washingtonia robusta
(Washingtonie mohutná)
Přezimování Při přemístění z venku do zimní zahrady kde je asi 8 tupňů hnědnou listy. Prosím poraďte. Moc děku...
Mimosa pudica
(Citlivka stydlivá)
Re: Dotaz-mimóza Zkušenosti nemám. Mimózu mám doma cca 2 měsíce a naopak mám problém s opadáváním listů teď na podzim...
Mimosa pudica
(Citlivka stydlivá)
Dotaz-mimóza Ráda bych věděla,zda máte někdo zkušenosti se zastřiháváním větví i mimózy....
Adenium pouštní růže Naši mladí dovezli údajně suchou rostlinu,prý pouštní řůži.Je to suchý,nahoře to mělo asi květy,dole...

nejnovější 164 165 166 167 168 169 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek