Fórum

Příspěvky lze přidávat pouze z karet rostlin. Dotazy ohledně zakoupení rostliny nebo semena které nenaleznete v aktuální nabídce eshopu prosím nepište. Budou s ohledem na zvýšení přehlednosti stránek a pomíjivost požadavku vymazány. Platí pravidlo: co se v nabídce nenalézá, nedokáži bohužel zprostředkovat a nabídnout. V takovém případě prosím zadejte požadavek v burze. Děkuji za pochopení.

Rostlina Předmět Souhrn
Juniperus procumbens
(Jalovec poléhavý)
Re: množit JUNIPERUS A zkoušel jste utrhnout větvičku a zasadit do země? Zakořenění může trvat docela dlouho. Navíc je dů...
Juniperus procumbens
(Jalovec poléhavý)
množit JUNIPERUS Nedaří se mi namnožit JUNIPERUS PROCUMBENS NANA, poradíte mi?...
Lithops
(Živé kameny)
Živé kameny Dobrý den velice mě zaujaly tyto živé kameny a měla bych zájem je doma pěstovat jen nevím kolik to s...
Pelargonium
(Pelargónie)
škůdce muškátů V truhlících s muškáty se objevily světlehnědé kuličky o průměru 2-4 mm /vajíčka/ a bílé larvy žerou...
  Re: Název Děkuji, opraveno....
Mammillaria yaquensis Re: Název Děkuji, opraveno....
  Název Na fotce je MML. carnea. I ta už je sotva jako pouhá forma pod MML. magnimamma... MML. roseoalba n...
  Název Na fotce je zase MML.yaquensis... MML.thornberi ani neexistuje......
Mammillaria yaquensis Název Kytička na obrázku je samozřejmě MML. yaquensis. Opravte si název. ...
Schefflera arboricola
(Šeflera paprskolistá)
Schefflera vlastním tuto rostlinu, před lety jsem ji dostal od přátel z Holanska a v poslední době jí odspodu o...
Phlox subulata
(Flox plazivý)
Pěstitelské práce Prosím vás chřtěla bych se zeptat proč tady není o floxu Plazivém toho trochu víc celkem by se mi to...
Codiaeum
(Kodieum)
skvrny listů Prosím o radu. Na listech se mi začaly dělat jakoby suché skvrny, někde je to v okraji jinde i upros...
Welwitschia mirabilis
(Welwitschie podivná)
semena Welwitschie Pěstování welwitschie http://www.kpr.sk/casopisy/index.php?text=12-velvicia-podivna-welwitschia-mira...
Lewisia
(Levízie)
množení lewisii ze semen Dobrý den , mám dotaz, jak množíte lewisie ze semen (stratifikace) Děkuji za odpověd. Zdravím M.Hora...
Crassula
(Tlustice)
Re: dotaz na jedovatost Neměl by to být problém. Např. želvy mají crassulu ve svém jídelníčku....
Crassula
(Tlustice)
dotaz na jedovatost prosím o informaci,zda tlustice Crassula ovata může být např. pro domácího papouška či andulku jedov...
Codiaeum
(Kodieum)
Re: opadalo listí už je pozde,teplota má být stabilní do 15stupnů...a nestáší výkyvy teplot ...
Schlumbergera
(Vánoční kaktus)
Re: květy Květy nechte samy opadnout. Přidělávala by jste si jenom práci a žádné zlepšení....
Chamaedorea elegans
(Chamaedorea sličná)
dotaz Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli Chamaedorea elelegans kvete a jak květy vypadají? Na rostlin...
Schlumbergera
(Vánoční kaktus)
květy Prosím, můžete mi někdo poradit, zda odstraňovat odkvetlé květy nebo to nechat být, až odpadnou samy...

nejnovější 163 164 165 166 167 168 nejstarší

© Aleš Kyral 2007 - 2024                 DONATE / příspěvek na provoz stránek